Záchranářské cvičení Rescue Patrol
 Pořádající organizace
 

Rescue Patrol dlouhodobě podporují:

Zdravotnické prostředky nejen pro profesionály
krátky popis banneru
Vybavení pro sportovní i pracovní lezení
 Sledujte náš video kanál
 Jsme na sociální síti
 Nakupujete na internetu?
 Přihláška na RP 2021
Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?

Je tu jaro a letošní ročník cvičení je stále blíž! Pracujeme na přípravách a myslíme přitom samozřejmě na Vás. Nechali jsme udělat vzorek nášivek s logem cvičení. Jak se Vám líbí? A měli by jste o takovou nášivku zájem?


Prohlídka lokalit pro RP 2021Prohlídka lokalit pro RP 2021

I když je letošní 21. ročník cvičení Rescue Patrol ,,daleko” (14.-18. 9. 2021), neleníme. Byli jsme se podívat na možné ubytování i některé lokality pro zásahy.


Termín RP 2021 stanoven !!!Termín RP 2021 stanoven !!!

Také se snažíte, zahlédnou lepší zítřky? My v ně věříme. Tak pilně trénujte, protože 21. ročník mezinárodního cvičení Rescue Patrol bude v roce 2021! Termín je stanoven na 14.-18.9.2021. Ne, není to chyba. Opravdu došlo ke zkrácení cvičení.

Staň se figurantem na cvičení Rescue Patrol 2021

  • Přidáno: 30.04.2021   |   1516 čtení / zobrazení

Dovolte nám, abychom Vás s potěšením opět pozvali na 21. ročník cvičení Rescue Patrol 2021 a mohli jste se tak stát jeho nedílnou součástí na pozici FIGURANT. Cvičení se koná v Ústeckém kraji ve dnech 14.-18.9.2021.

Vyzýváme všechny zájemce, nadšence, ženy i muže, kteří dosáhli minimálně 18 let věku a chtějí si s námi užít týden plný adrenalinu, zábavy a přiučit se novým věcem, aby nás kontaktovali na:

Monika Kekel’ová
Koordinátor figurantů
Tel.: 602 958 815
E-mail.: monika.kekelova@gmail.com

Obecné informace k účasti na cvičení:
Figuranti, kteří se účastní mezinárodního cvičení Rescue Patrol jsou v úvodu proškoleni a seznámeni s pravidly cvičení, kterými se po celou dobu budou řídit. Školením se rozumí seznámení s pravidly o pohybu během zásahů i mimo něj. Dále pak přiblížení jak co nejreálněji „zahrát dané zranění“.

Pro figuranty platí stejná pravidla jako pro zasahující - zákaz požívání alkoholických, návykových a jiných omamných a psychotropních látek během celého cvičení až do jeho ukončení.

Všechny figuranty má na starosti odpovědná osoba, tzn. Koordinátor figurantů aliaz „KEKE“, která Vám po celou dobu cvičení předává průběžně informace o daných zásazích, jak se připravit, co vše si s sebou vzít apod.

Co s sebou?

  • termosku, hrnek, kávu, čaj.. (a cokoli co potřebujete pro svůj komfort)
  • spací pytel a karimatku
  • běžné oblečení na dobu volna
  • staré oblečení, které se může zničit, ušpinit a budete použito při zásazích

Kde a kdy se potkáme?

  • 14.9.2021 max. do 15 hodin !!
  • Doprava na místo cvičení je vlastní, v průběhu cvičení zajištěna
  • Ti, kteří se dopraví automobily, zde adresa. INTERCAMP MOSQUITO VYSOKÁ LÍPA, Vysoká Lípa 1, 407 16, Jetřichovice (www.mosquito.cz)

Nikdy by cvičení bez figurantů nemohlo probíhat – jste jeho nedílnou součástí a díky Vám si mohou všichni zúčastnění natrénovat, vyzkoušet, jak se o jednotlivá zranění postarat, zajistit je, zabezpečit, transportovat a další… za pomoc a ochotu Vám patří velké DÍKY!

TEŠÍME SE NA VÁS!!