krátky popis banneru
Zdravotnické prostředky nejen pro profesionály
Vybavení pro sportovní i pracovní lezení
 Pořádající organizace
 Anketa
Kolikrát jste se zúčastnil/a cvičení Rescue Patrol?

Více než 10 x
9%

6 - 9 x
5%

2 - 5 x
25%

Jednou
25%

Ještě jsem nebyl
36%
 Sledujte náš video kanál
 Jsme na sociální síti
 Nakupujete na internetu?

Kemp Jordán - základna cvičení Rescue Patrol 2019

V roce 2019 poskytl provozní zázemí pro mezinárodní cvičení Rescue Patrol kemp Jordán nedaleko Lovosic v Ústeckém kraji. Zasahující jednotky, organizátoři, figuranti i všichni ostatní účastníci akce byli ubytováni v areálu disponujícím několika obytně provozními budovami a ve vícemístných chatkách.

Upozornění - v areálu je špatný příjem mobilního signálu Vodafone a T-mobileSignál O2 je poměrně kvalitní, v areálu je k dispozici volná WiFi, ovšem vzhledem ke vzdálenosti od ústředny je pomalá a má omezenou kapacitu účastníků.

 

Kde najdete kemp Jordán:
Obec Opárno je 3 Km jihozápadně od Lovosic
poblíž obce Velemín.
 

Z dálnice D8 sjeďte na exitu 52 Velemín a pokračujte do Opárna po silnici 1/8 odbočkou mezi obcemi Velemín a Bílinka. Zhruba 100 m za sjezdem směr Velemín je odbočka na Opárno - pozor je to vracečka téměř 180 st., ale vytočí se zde i autobus. Pokud nepojedete po dálnici, jeďte po 1/8 -
 

Ve směru od Lovosic zhruba 100 m za Bílinkou ve stoupání doprava.
Ve směru od Teplic na Lovosice zhruba 500 m za Velemínem doleva

 

V Opárně pojedete stále z kopce, budete se držet při pravé straně. Projedete obcí na úzkou cestu, podjedete železniční viadukt. Pak přejedete přes potok a u Černodolského mlýna se dáte doprava. Po této cestě dojedete až k nám. Je zde sice zákaz vjezdu motorových vozidel, ale ten neplatí pro návštěvníky areálu. Z Opárna je to zhruba 1 Km.


Více informací o kempu Jordán naleznete zde.