Záchranářské cvičení Rescue Patrol
 Pořádající organizace
 

Rescue Patrol dlouhodobě podporují:

Zdravotnické prostředky nejen pro profesionály
krátky popis banneru
Vybavení pro sportovní i pracovní lezení
 Sledujte náš video kanál
 Jsme na sociální síti
 Nakupujete na internetu?
 Přihláška na RP 2021
Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?

Je tu jaro a letošní ročník cvičení je stále blíž! Pracujeme na přípravách a myslíme přitom samozřejmě na Vás. Nechali jsme udělat vzorek nášivek s logem cvičení. Jak se Vám líbí? A měli by jste o takovou nášivku zájem?


Prohlídka lokalit pro RP 2021Prohlídka lokalit pro RP 2021

I když je letošní 21. ročník cvičení Rescue Patrol ,,daleko” (14.-18. 9. 2021), neleníme. Byli jsme se podívat na možné ubytování i některé lokality pro zásahy.


Termín RP 2021 stanoven !!!Termín RP 2021 stanoven !!!

Také se snažíte, zahlédnou lepší zítřky? My v ně věříme. Tak pilně trénujte, protože 21. ročník mezinárodního cvičení Rescue Patrol bude v roce 2021! Termín je stanoven na 14.-18.9.2021. Ne, není to chyba. Opravdu došlo ke zkrácení cvičení.

Kemp Jordán - základna cvičení Rescue Patrol 2019

V roce 2019 poskytl provozní zázemí pro mezinárodní cvičení Rescue Patrol kemp Jordán nedaleko Lovosic v Ústeckém kraji. Zasahující jednotky, organizátoři, figuranti i všichni ostatní účastníci akce byli ubytováni v areálu disponujícím několika obytně provozními budovami a ve vícemístných chatkách.

Upozornění - v areálu je špatný příjem mobilního signálu Vodafone a T-mobileSignál O2 je poměrně kvalitní, v areálu je k dispozici volná WiFi, ovšem vzhledem ke vzdálenosti od ústředny je pomalá a má omezenou kapacitu účastníků.

 

Kde najdete kemp Jordán:
Obec Opárno je 3 Km jihozápadně od Lovosic
poblíž obce Velemín.
 

Z dálnice D8 sjeďte na exitu 52 Velemín a pokračujte do Opárna po silnici 1/8 odbočkou mezi obcemi Velemín a Bílinka. Zhruba 100 m za sjezdem směr Velemín je odbočka na Opárno - pozor je to vracečka téměř 180 st., ale vytočí se zde i autobus. Pokud nepojedete po dálnici, jeďte po 1/8 -
 

Ve směru od Lovosic zhruba 100 m za Bílinkou ve stoupání doprava.
Ve směru od Teplic na Lovosice zhruba 500 m za Velemínem doleva

 

V Opárně pojedete stále z kopce, budete se držet při pravé straně. Projedete obcí na úzkou cestu, podjedete železniční viadukt. Pak přejedete přes potok a u Černodolského mlýna se dáte doprava. Po této cestě dojedete až k nám. Je zde sice zákaz vjezdu motorových vozidel, ale ten neplatí pro návštěvníky areálu. Z Opárna je to zhruba 1 Km.


Více informací o kempu Jordán naleznete zde.