Záchranářské cvičení Rescue Patrol
 Pořádající organizace
 

Rescue Patrol dlouhodobě podporují:

Zdravotnické prostředky nejen pro profesionály
krátky popis banneru
Vybavení pro sportovní i pracovní lezení
 Sledujte náš video kanál
 Jsme na sociální síti
 Nakupujete na internetu?
 Přihláška na RP 2021
Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?

Je tu jaro a letošní ročník cvičení je stále blíž! Pracujeme na přípravách a myslíme přitom samozřejmě na Vás. Nechali jsme udělat vzorek nášivek s logem cvičení. Jak se Vám líbí? A měli by jste o takovou nášivku zájem?


Prohlídka lokalit pro RP 2021Prohlídka lokalit pro RP 2021

I když je letošní 21. ročník cvičení Rescue Patrol ,,daleko” (14.-18. 9. 2021), neleníme. Byli jsme se podívat na možné ubytování i některé lokality pro zásahy.


Termín RP 2021 stanoven !!!Termín RP 2021 stanoven !!!

Také se snažíte, zahlédnou lepší zítřky? My v ně věříme. Tak pilně trénujte, protože 21. ročník mezinárodního cvičení Rescue Patrol bude v roce 2021! Termín je stanoven na 14.-18.9.2021. Ne, není to chyba. Opravdu došlo ke zkrácení cvičení.

SOBOTA 14. ZÁŘÍ 2019

Dopolední hodiny byly věnovány výměně zkušeností. Pro zasahující byl připravený krytý bazén v Litoměřicích, kde se naučili základy záchrany z vody. Pro figuranty byly připraveny workshopy zaměřené na postupy rozšířené resuscitace a podpory života.

Odpoledne bylo již podesáté věnováno pětiboji, který je zaměřen na podporu a rozvoj spolupráce a vedení teamu prostřednictvím disciplín zaměřených na fyzickou zdatnost, koordinaci, motoriku, spolupráci, soustředění a postřeh.

Ve večerních hodinách bylo cvičení ukončeno slavnostním nástupem a vyhlášením vítězů pětiboje. Následoval společenský večer.