Záchranářské cvičení Rescue Patrol
 Pořádající organizace
 

Rescue Patrol dlouhodobě podporují:

Zdravotnické prostředky nejen pro profesionály
krátky popis banneru
Vybavení pro sportovní i pracovní lezení
 Sledujte náš video kanál
 Jsme na sociální síti
 Nakupujete na internetu?
 Přihláška na RP 2021
Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?

Je tu jaro a letošní ročník cvičení je stále blíž! Pracujeme na přípravách a myslíme přitom samozřejmě na Vás. Nechali jsme udělat vzorek nášivek s logem cvičení. Jak se Vám líbí? A měli by jste o takovou nášivku zájem?


Prohlídka lokalit pro RP 2021Prohlídka lokalit pro RP 2021

I když je letošní 21. ročník cvičení Rescue Patrol ,,daleko” (14.-18. 9. 2021), neleníme. Byli jsme se podívat na možné ubytování i některé lokality pro zásahy.


Termín RP 2021 stanoven !!!Termín RP 2021 stanoven !!!

Také se snažíte, zahlédnou lepší zítřky? My v ně věříme. Tak pilně trénujte, protože 21. ročník mezinárodního cvičení Rescue Patrol bude v roce 2021! Termín je stanoven na 14.-18.9.2021. Ne, není to chyba. Opravdu došlo ke zkrácení cvičení.

STŘEDA 11. ZÁŘÍ 2019

V brzkých ranních hodinách proběhl výstup na horu Milešovka a následný zásah u pádu osob z nákladní lanovky.

V odpoledních hodinách probíhaly zásahy na dvou lokalitách. V kempu byl pro posádky zdravotnických záchranných služeb připraven kurz TECC, ostatní týmy zasahovaly v obci Velemín, kde došlo při rekonstrukci statku k sesuvu části budovy a zavalení osob.

V odpoledních hodinách se všechny jednotky přesunuly do Lovosic do bývalé olejárny. Zde byl připravený zásah s tématem výbuch plynu v průmyslovém areálu. Pro pátrání v sutinách byli využiti i kynologové se psy. Celý prostor byl monitorován dronem.

Ve večerních hodinách proběhlo velké množství malých zásahů. Jednalo se o porod dvojčat mimo zdravotnické zařízení, napadení na ubytovně, sportovní úrazy, dopravní nehodu osobního automobilu a chodce a seznámení s URGENT ID (chytrá ztracenka s možností nahrání zdravotních údajů).