Záchranářské cvičení Rescue Patrol
 Pořádající organizace
 

Rescue Patrol dlouhodobě podporují:

Zdravotnické prostředky nejen pro profesionály
krátky popis banneru
Vybavení pro sportovní i pracovní lezení
 Sledujte náš video kanál
 Jsme na sociální síti
 Nakupujete na internetu?
 Přihláška na RP 2021
Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?Je libo nášivky s logem Rescue Patrol?

Je tu jaro a letošní ročník cvičení je stále blíž! Pracujeme na přípravách a myslíme přitom samozřejmě na Vás. Nechali jsme udělat vzorek nášivek s logem cvičení. Jak se Vám líbí? A měli by jste o takovou nášivku zájem?


Prohlídka lokalit pro RP 2021Prohlídka lokalit pro RP 2021

I když je letošní 21. ročník cvičení Rescue Patrol ,,daleko” (14.-18. 9. 2021), neleníme. Byli jsme se podívat na možné ubytování i některé lokality pro zásahy.


Termín RP 2021 stanoven !!!Termín RP 2021 stanoven !!!

Také se snažíte, zahlédnou lepší zítřky? My v ně věříme. Tak pilně trénujte, protože 21. ročník mezinárodního cvičení Rescue Patrol bude v roce 2021! Termín je stanoven na 14.-18.9.2021. Ne, není to chyba. Opravdu došlo ke zkrácení cvičení.

ÚTERÝ 10. ZÁŘÍ 2019

Po registraci družstev bylo zkontrolováno vybavení jednotek a proběhlo bezpečnostní školení. Při prvním nástupu se jednotlivé týmy představily. Ve večerních hodinách měly zasahující jednotky možnost seznámit se s ostatními účastníky na menších zásazích, které absolvovaly ve smíšených týmech.

Mezi témata těchto zásahů patřilo trauma po srážce cyklistky s divokým prasetem, naložení pacienta a transport v náročném terénu, hromadná resuscitace po úrazu elektrickým proudem, záchrana v polních podmínkách (prolonged field care), pád elektrotechnika z výšky, technika třídění při hromadném postižení zdraví či místo činu.